Фамилија: Матхилде ван Авеснес + Николас I де Римини

Из пројекта Родовид

Фамилија:170261

Родитељи

{{{Персон:122081}}}

{{{Персон:705073}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици