Фамилија: Јоханн вон Авеснес + Маргарете вон Соиссонс

Из пројекта Родовид

Фамилија:170233

Родитељи

{{{Персон:704908}}}

{{{Персон:704909}}}

Деца

{{{Персон:704912}}}

{{{Персон:704916}}}


Догађаји

<23 јануар 1317 Свадба:


Остали језици