Фамилија: Цхарлотте де Боурбон-Монтпенсиер + Wолфхарт VI вон Борсселен

Из пројекта Родовид

Фамилија:169916

Родитељи

{{{Персон:703440}}}

{{{Персон:703442}}}

Деца

{{{Персон:788794}}}

{{{Персон:795162}}}

{{{Персон:981854}}}


Догађаји

17 јун 1468 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици