Фамилија: Лоуис де Боурбон + Анне д'Аувергне

Из пројекта Родовид

Фамилија:169838

Родитељи

{{{Персон:114090}}}

{{{Персон:114168}}}

Деца

Лоуис де Боурбон + Анне д'Аувергне

{{{Персон:114088}}}

{{{Персон:703065}}}

{{{Персон:703447}}}

{{{Персон:909666}}}

Анне д'Аувергне

{{{Персон:703448}}}


Догађаји

19 август 1371 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици