Фамилија: Рогер II оф Сицилy + Беатриx вон Ретхел

Из пројекта Родовид

Фамилија:169802

Родитељи

{{{Персон:81218}}}

{{{Персон:702919}}}

Деца

Рогер II оф Сицилy + Беатриx вон Ретхел

{{{Персон:12872}}}

Рогер II оф Сицилy

{{{Персон:702920}}}


Догађаји

1151 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици