Фамилија: Бохемунд вон Тарент + Цонстанце де Франце

Из пројекта Родовид

Фамилија:169745

Родитељи

{{{Персон:473633}}}

{{{Персон:473638}}}

Деца

Бохемунд вон Тарент

{{{Персон:112488}}}

Бохемунд вон Тарент + Цонстанце де Франце

{{{Персон:306166}}}


Догађаји

1106 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици