Фамилија: Еудес II де Блоис + Матхилде де Нормандие

Из пројекта Родовид

Фамилија:169735

Родитељи

{{{Персон:133471}}}

{{{Персон:702716}}}


Догађаји

1003 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици