Фамилија: Рицхард 1ер де Нормандие + Емма -

Из пројекта Родовид

Фамилија:169685

Родитељи

{{{Персон:53361}}}

{{{Персон:429361}}}

Деца

Рицхард 1ер де Нормандие

{{{Персон:150323}}}

{{{Персон:308546}}}

{{{Персон:328802}}}


Догађаји

960 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици