Фамилија: Анне д'Есте + Франçоис де Лорраине

Из пројекта Родовид

Фамилија:169579

Родитељи

{{{Персон:60883}}}

{{{Персон:473604}}}

Деца

{{{Персон:396617}}}

{{{Персон:591868}}}

{{{Персон:592228}}}

{{{Персон:843227}}}

{{{Персон:1001739}}}

{{{Персон:1001740}}}

{{{Персон:1001741}}}


Догађаји

16 децембар 1548 Свадба: Саинт-Гермаин-ен-Лаyе (78)

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици