Фамилија: Марцантонио Боргхесе + Марие Тхерèсе де Ла Роцхефоуцаулд-Естиссац

Из пројекта Родовид

Фамилија:169359

Родитељи

{{{Персон:700905}}}

{{{Персон:700911}}}

Деца

{{{Персон:625801}}}

{{{Персон:804329}}}

{{{Персон:911168}}}

{{{Персон:1114247}}}

{{{Персон:1143194}}}


Догађаји

2 децембар 1843 Свадба: Парис

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици