Фамилија: Марy Фрост + Јохн Wинстон Wиллис, ИИ

Из пројекта Родовид

Фамилија:168633

Родитељи

{{{Персон:635464}}}

{{{Персон:697698}}}

Деца

{{{Персон:697699}}}

{{{Персон:697700}}}


Догађаји

3 новембар 1917 Свадба: Схревепорт (Лоуисиана)


Остали језици