Фамилија: Јоханн вон Бриенне + Рита д'Армéние

Из пројекта Родовид

Фамилија:167903

Родитељи

{{{Персон:12959}}}

{{{Персон:694707}}}

Деца

{{{Персон:309744}}}


Догађаји

1214 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици