Фамилија: Олег Вещий Русич + Ефанда Руська

Из пројекта Родовид

Фамилија:164819

Родитељи

{{{Персон:34652}}}

{{{Персон:681059}}}

Деца

{{{Персон:681068}}}Остали језици