Фамилија: Ізабо з Роде + Жоффруа V з По

Из пројекта Родовид

Фамилија:163774

Родитељи

{{{Персон:677253}}}

{{{Персон:677255}}}

Деца

{{{Персон:1202400}}}


[1]

Догађаји

1290 Свадба:

Извори

  1. Шаблон:Хистоире Јуллиен -
Остали језици