Фамилија: Wалтер ФитзРицхард + Маргарет де Тоени

Из пројекта Родовид

Фамилија:162115

Родитељи

{{{Персон:314319}}}

{{{Персон:669530}}}

Деца

{{{Персон:42194}}}


Напомена

Соурце Wикипедиа ен фамилy Wалтер де Цлиффорд


Остали језици