Фамилија: Хеинрицх II вон Енгланд + Ида де Тоснy

Из пројекта Родовид

Фамилија:162052

Родитељи

{{{Персон:11760}}}

{{{Персон:669368}}}

Деца

{{{Персон:42226}}}


Догађаји

Други догађај: маîтрессе

Напомена

Шаблон:Реqуиерефуенте


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици