Фамилија: Емма д'Ањоу + Давид ван Wалес

Из пројекта Родовид

Фамилија:161969

Родитељи

{{{Персон:668948}}}

{{{Персон:668954}}}


Догађаји

~ 1174 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици