Фамилија: Мосéн Руy Белтрáн де Нарбона + Тереса Осорио

Из пројекта Родовид

Фамилија:159946

Родитељи

{{{Персон:660107}}}

{{{Персон:660109}}}

Деца

{{{Персон:660094}}}Остали језици