Фамилија: Педро Руиз де Цáрденас + Леонор де Нарвáез

Из пројекта Родовид

Фамилија:159925

Родитељи

{{{Персон:659998}}}

{{{Персон:660000}}}

Деца

{{{Персон:659977}}}Остали језици