Фамилија: Петр Петрович-Негош + Виолетта Вегнер

Из пројекта Родовид

Фамилија:159423

Родитељи

{{{Персон:657369}}}

{{{Персон:657370}}}


Догађаји

29 април 1924 Свадба:


Остали језици