Фамилија: Лудwиг Фриедрицх вон Wüрттемберг-Мöмпелгард + Елисабетх де Хессе-Дармстадт

Из пројекта Родовид

Фамилија:159261

Родитељи

{{{Персон:656409}}}

{{{Персон:656414}}}

Деца

{{{Персон:117367}}}


Догађаји

јул 1617 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици