Фамилија: Олаф "Тхе Wоод Цуттер" Ингјалдссон + Солвеигх Халфдансдоттер

Из пројекта Родовид

Фамилија:15901

Родитељи

{{{Персон:53430}}}

{{{Персон:57411}}}

Деца

{{{Персон:53431}}}

{{{Персон:134301}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици