Фамилија: Јеан I де Партхенаy + Марие де Беаујеу

Из пројекта Родовид

Фамилија:158249

Родитељи

{{{Персон:650330}}}

{{{Персон:651932}}}

Деца

Јеан I де Партхенаy

{{{Персон:545075}}}

Јеан I де Партхенаy + Марие де Беаујеу

{{{Персон:651931}}}


Догађаји

14 јануар 1329 Уговор венчања:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици