Фамилија: Јакоб I дер Ероберер + Виоланте де Хунгрíа

Из пројекта Родовид

Фамилија:15810

Родитељи

{{{Персон:12905}}}

{{{Персон:56958}}}

Деца

{{{Персон:53335}}}

{{{Персон:61022}}}

{{{Персон:110265}}}

{{{Персон:712712}}}

{{{Персон:895379}}}

{{{Персон:896490}}}

{{{Персон:896491}}}

{{{Персон:896492}}}

{{{Персон:896493}}}


Догађаји

8 септембар 1235 Свадба: Барцелона, Ла Барцелонета

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом