Фамилија: Лоуис I Партхенаy L'Арцхевеqуе + Јеанне де Беаумонт

Из пројекта Родовид

Фамилија:157823

Родитељи

{{{Персон:650353}}}

{{{Персон:650354}}}

Деца

{{{Персон:650355}}}


Догађаји

<28 јануар 1378 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици