Фамилија: Хугуес де Партхенаy + Исабеау де Цлермонт-Несле

Из пројекта Родовид

Фамилија:157819

Родитељи

{{{Персон:650332}}}

{{{Персон:650334}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици