Фамилија: Маргуерите де Тхоуарс + Гуиллауме VI де Партхенаy-л'Арцхевêqуе

Из пројекта Родовид

Фамилија:157816

Родитељи

{{{Персон:650327}}}

{{{Персон:650328}}}

Деца

Гуиллауме VI де Партхенаy-л'Арцхевêqуе

{{{Персон:650326}}}


Догађаји

~ 1295 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици