Фамилија: Антоине Боyер де Саинте-Геневиèве-дес-Боис + Франçоисе де Wигнацоурт

Из пројекта Родовид

Фамилија:157210

Родитељи

{{{Персон:648097}}}

{{{Персон:648098}}}

Деца

{{{Персон:648094}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици