Фамилија: Лоуис Алеxандре де Боурбон + Марие Вицтоире Сопхие де Ноаиллес

Из пројекта Родовид

Фамилија:157033

Родитељи

{{{Персон:31058}}}

{{{Персон:225675}}}

Деца

{{{Персон:225671}}}


Догађаји

2 фебруар 1723 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици