Фамилија: Хéлиссенде де Понтхиеу + Хуго II ван Саинт-Пол

Из пројекта Родовид

Фамилија:156281

Родитељи

{{{Персон:473382}}}

{{{Персон:643886}}}

Деца

{{{Персон:643879}}}


Догађаји

< 1091 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици