Фамилија: Јеанне де Цхатеаудон + Јеан Иер де Монтфорт

Из пројекта Родовид

Фамилија:155897

Родитељи

{{{Персон:309753}}}

{{{Персон:642506}}}

Деца

{{{Персон:642505}}}


Догађаји

март 1248 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици