Фамилија: Алеидис де Хеинсберг + Диетрицх де Цлèвес

Из пројекта Родовид

Фамилија:155824

Родитељи

{{{Персон:10221}}}

{{{Персон:89436}}}

Деца

{{{Персон:10222}}}

{{{Персон:10223}}}

{{{Персон:10224}}}

{{{Персон:10225}}}


Догађаји

22 новембар 1255 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици