Фамилија: Фулберт де Фалаисе + Дода (Дуxиа) ?

Из пројекта Родовид

Фамилија:155466

Родитељи

{{{Персон:117423}}}

{{{Персон:141519}}}

Деца

{{{Персон:117422}}}

{{{Персон:1084769}}}Остали језици