Фамилија: Сопхие Маргарете вон Нассау-Сиеген + Георг Ернст вон Лимбург-Стирум

Из пројекта Родовид

Фамилија:154682

Родитељи

{{{Персон:637678}}}

{{{Персон:637679}}}


Догађаји

1656 Свадба:


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици