Фамилија: Едwин Амбросе Фрост + Марy Виргиниа Цхаппелле

Из пројекта Родовид

Фамилија:154138

Родитељи

{{{Персон:635461}}}

{{{Персон:635462}}}

Деца

{{{Персон:635463}}}

{{{Персон:635464}}}


Догађаји

3 новембар 1892 Свадба: Леwисвилле (Аркансас), Лафаyетте Цоунтy (Аркансас), Аркансас, Унитед Статес, Неw Леwисвилле


Остали језици