Фамилија: Амалрицх вон Лусигнан + Исабелла ?

Из пројекта Родовид

Фамилија:153917

Родитељи

{{{Персон:377214}}}

{{{Персон:396858}}}

Деца

{{{Персон:236977}}}

{{{Персон:634527}}}

{{{Персон:634531}}}


Догађаји

јануар 1198 Свадба: Јерусалем, Ацра (фортресс)

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици