Фамилија: Рамóн де Нарбона + Елвира де Цастилле

Из пројекта Родовид

Фамилија:153858

Родитељи

{{{Персон:472087}}}

{{{Персон:634362}}}

Деца

{{{Персон:472089}}}


Догађаји

1094 Свадба:

Напомена

Шаблон:Реqуиерефуенте


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици