Фамилија: Рогер I вон Хаутевилле + Аделаида Савонская

Из пројекта Родовид

Фамилија:153857

Родитељи

{{{Персон:316947}}}

{{{Персон:316948}}}

Деца

{{{Персон:81218}}}

{{{Персон:479673}}}


Догађаји

1089 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици