Фамилија: Алпхонсе де Поитиерс + Јоханна вон Тоулоусе

Из пројекта Родовид

Фамилија:153427

Родитељи

{{{Персон:486413}}}

{{{Персон:632315}}}


Догађаји

1241 Свадба:


Остали језици