Фамилија: Ольга Борисовна Озерова + Александр-Валериан Карлович Андерс

Из пројекта Родовид

Фамилија:153062

Родитељи

{{{Персон:630931}}}

{{{Персон:630932}}}

Деца

{{{Персон:1056582}}}

{{{Персон:1056605}}}

{{{Персон:1056606}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици