Фамилија: Симон де Веxин - + Агатхе д'Англетерре

Из пројекта Родовид

Фамилија:153061

Родитељи

{{{Персон:34698}}}

{{{Персон:630930}}}


Догађаји

од 1064 Објава:

1074 АНУЛ:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици