Фамилија: Јоханн VI вон Лиецхтенстеин + Анна вон Лиецхтенстеин

Из пројекта Родовид

Фамилија:152715

Родитељи

{{{Персон:629281}}}

{{{Персон:629296}}}

Деца

{{{Персон:629298}}}


Догађаји

1535 Свадба:


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици