Фамилија: Бертхолд III д'Андецхс + Луитгард оф Денмарк

Из пројекта Родовид

Фамилија:149998

Родитељи

{{{Персон:435071}}}

{{{Персон:617017}}}

Деца

{{{Персон:1515511}}}


Догађаји

~ 1180 Свадба:

Напомена


Остали језици