Фамилија: Симон VII "дер Фромме" зур Липпе-Детмолд + Анна Катхарина де Нассау-Wиесбаден

Из пројекта Родовид

Фамилија:149925

Родитељи

{{{Персон:616292}}}

{{{Персон:616690}}}

Деца

{{{Персон:624820}}}

{{{Персон:893409}}}


Догађаји

6 мај 1607 Свадба: Браке (Унтерwесер)

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици