Фамилија: Марие Елеоноре Софие вон Баден-Родемацхерн + Јоханн де Нассау-Сиеген

Из пројекта Родовид

Фамилија:149373

Родитељи

{{{Персон:614553}}}

{{{Персон:614563}}}

Деца

{{{Персон:828888}}}

{{{Персон:1033480}}}

{{{Персон:1033541}}}

{{{Персон:1033548}}}


Догађаји

31 мај 1665 Свадба: Родемацк

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици