Фамилија: Фердинанд Маxимилиан вон Баден-Баден + Луиса де Савоие-Царигнан

Из пројекта Родовид

Фамилија:149340

Родитељи

{{{Персон:614420}}}

{{{Персон:614476}}}

Деца

{{{Персон:614419}}}


Догађаји

15 март 1653 Свадба: Парис (75)


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици