Фамилија: Јеан IV де Лéвис + Цхарлотте де Лéвис

Из пројекта Родовид

Фамилија:149055

Родитељи

{{{Персон:438576}}}

{{{Персон:613452}}}

Деца

{{{Персон:438479}}}

{{{Персон:477484}}}

{{{Персон:613453}}}Остали језици