Фамилија: Афонсо III де Португал + Беатриx вон Кастилиен

Из пројекта Родовид

Фамилија:14779

Родитељи

{{{Персон:50027}}}

{{{Персон:52983}}}

Деца

{{{Персон:50026}}}

{{{Персон:1212887}}}


Догађаји

1254 Свадба:

Напомена

Шаблон:Реqуиерефуенте