Фамилија: Цхарлес де Ла Трéмоилле + Лоуисе де Цоëтивy

Из пројекта Родовид

Фамилија:147056

Родитељи

{{{Персон:605794}}}

{{{Персон:605799}}}

Деца

{{{Персон:605800}}}


Догађаји

7 фебруар 1501 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици