Фамилија: Лоуис де Ла Трéмоилле + Габриелле де Боурбон-Монтпенсиер

Из пројекта Родовид

Фамилија:147054

Родитељи

{{{Персон:605791}}}

{{{Персон:605793}}}

Деца

{{{Персон:605794}}}


Догађаји

28 јул 1484 Свадба:


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици